O nas

Poznaj naszą firmę

Creative Art Studio Reklamy

Jesteśmy zgranym zespołem młodych, kreatywnych ludzi, których pasją jest tworzenie profesjonalnych koncepcji oraz projektów graficznych. Nasze realizacje są różnorodne i zawsze dostosowane do potrzeb oraz gustu Klienta. Pracujemy dla małych firm i wielkich korporacji. Nieważne, kim jesteś, ważne jest to, że zawsze i wszystko, co dla Ciebie tworzymy, powstaje z potrzeby kreacji rzeczy spełniających najwyższe oczekiwania estetyczne oraz użytkowe. Witamy w Creative Art, miejscu, w którym powstają nowe, świeże wizje – dla Ciebie.

Oferta

Nasze usługi są kompleksowe. Dostarczamy wszystko: od pomysłu, poprzez projekt i realizację, aż po dostarczenie i montaż. Naszym atutem własny, nowoczesny park maszynowy, który pozwala na szybkie wykonanie w najwyższej jakości. Stworzymy dla Ciebie różne projekty do wyboru, doradzimy w wyborze materiału, wykonamy i zamontujemy. Pozostawiamy Ci to, co najlepsze - Ty tylko wybierasz i czekasz na efekt końcowy.

Jak uzyskać wycenę?

To bardzo proste: wystarczy napisać do nas na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub zadzwonić pod numer tel: 71 794 40 88,  733 12 13 14, 665 051 178 ; bądź przyjechać do naszego biura -  poniedziałek-piątek 9.00 - 17.00,  Dokonujemy zarówno wycen gotowych projektów, jak i wyceniamy ich realizację od projektu po wykonanie. Ty decydujesz, Ty wybierasz.

Termin realizacji

Zależnie od rodzaju usługi oraz liczby oczekujących Klientów, zamówienia realizujemy w czasie od 2 godzin do 7 dni roboczych. Zawsze staramy się, aby czas realizacji Twojego zlecenia był jak najkrótszy bez uszczerbku na jego jakości.

Park maszyn

Nasze studio specjalizuje się w świadczeniu usług kompleksowych, od przygotowania projektu reklamy, przez wybór odpowiednich materiałów, do wykonania i montaż.

Park Maszynowy


Dzięki rozwiniętemu parkowi własnych maszyn drukujących solventowych Roland RS640, AJ1000 oraz maszyn do obróbki grafiki takich jak: ploter tnący Summa D120 z systememOPOS do cięcia wydruków po obrysie, trymer Fletcher Titan - do cięcia materiałów takich jak szkło, PCV, Plexiglas, aliminium do szerokości 200cm, jesteśmy w stanie realizować duże zamówienia w krótkim czasie

Dowiedz się więcej

Nasi klienci