O nas

Park Maszynowy

Park Maszynowy

Na naszym zapleczu maszynowym znajdują się najnowocześniejsze wielkoformatowe plotery solwentowe znanych europejskich marek, dzięki którym możemy zaoferować Państwu wydruki w wysokiej rozdzielczości z doskonałym odwzorowaniem kolorów. Działamy sprawnie i precyzyjnie. Dzięki najnowocześniejszym urządzeniom na rynku, jesteśmy w stanie wykonywać wydruki aż do szerokości 3,2 metra, a kompletny park maszynowy pozwala na realizację nawet najbardziej skomplikowanych zleceń w najwyższej jakości i w rekordowo krótkim czasie. Spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Sprawdź nas!

Oto maszyny, które oddajemy do Państwa dyspozycji:

• Roland Soljet Pro 4

Ploter eko-solwentowy do banerów i siatek mesh (fotograficzna jakość druku do 3,2 metra szerokości!).

• Vennlo 60 Pro

Ploter eko-solwentowy dwugłowicowy do wszelkich nośników rolowanych do szerokości 160cm (papier, folia, banery, siatki mesh), jej zalety to jakość fotograficzna oraz prędkość nawet do 60 metrów na godzinę!

• Summa S Class

Laminator do laminacji na ciepło i na zimno (do szerokości 160cm!); wykonywane przez nas laminowanie zabezpiecza żywotność wydruków przed wszelkimi anomaliami atmosferycznymi oraz drobnymi uszkodzeniami mechanicznymi do 4 lat!.

• Ploter tnący

Ploter tnący z możliwością błyskawicznego cięcia po obrysie do szerokości 120cm (naklejki, etykiety, magnesy, druk wielkoformatowy) z systemem automatycznego pozycjonowania.

• Trymer

Trymer o szerokości 2 metrów, służący do przycinania wszelkiego rodzaju wydruków (banery, papier, folia, płyty do grubości jednego centymetra!).

• Zgrzewarko do banerów.

• Oczkarka do banerów.

Działamy sprawnie i kompleksowo. Dzięki temu, iż cały proces produkcji odbywa się w jednym miejscu pod okiem naszych specjalistów, jesteśmy w stanie zagwarantować wysoką jakość, krótki czas realizacji oraz konkurencyjne ceny.

Certyfikaty

Nasze studio specjalizuje się w świadczeniu usług kompleksowych, od przygotowania projektu reklamy, przez wybór odpowiednich materiałów, do wykonania i montaż.

Certyfikaty i referencje


Stale podnosimy swoje kwalifikacje. Nasi pracownicy biorą udział w szkoleniach i warsztatach dzięki czemu stosujemy najnowsze techniki i możemy zapewnić swoim klientom najwyższą jakość usług. 

Dowiedz się więcej

Nasi klienci